سال ۱۳۹۹  
 
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
بیشتر ...
 
  اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان   
 
 
 
خانم رقیه سماوی
خانم جمیله بهشید
خانم مریم بهرامی 
خانم فریده حسین آبادی
خانم زهرا یوسفی
خانم قنبری
آقای رنجبر 
خانم خاکی
آقای شهرآشوب
خانم یعقوبی
خانم واثی
خانم انتظار
خانم صفابخش
خانم فهیم سرشت
خانم ترابی
خانم مهرجو
خانم ساری
خانم حبیبی
خانم فتحی
 
  پیام رسان  
گیرنده
 
  تشکر  
از همراهی و مشارکت اعضاء محترم انجمن اولیاء و مربیان هیئت امنا در امور فعالیتهای آموزشی و پرورشی صمیمانه تشکر می نمائیم.


مدیریت و کارکنان دبیرستان فروغ دین 
(دوره اول)


 
 
  درج مطلب  
ستاره های پایه ی هشتم
 
 
رتبه های اول 
سبا شعبان نژاد
ستاره خلیلی
سارینا سلماسی
النا مهدور
هانیه پادامی
محدثه سمیعی
ساینا حسینی آنیتا احمدی
آرمیتا ربیعی
رها صادقی فر
مائده قلعه بان
فاطمه حسینی
ملیکا فهیمی
سنا تاج آبادی
 
 
  تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
  ستارگان  درخشان  
برترین های مسابقات  فرهنگی هنری فردا
98-99
با تبریک به مدیرمحترم و همکاران 
و اولیاء گرامی 
شعر  رکسانا هاشمی  رتبه اول 
عکاسی   ندا  یعقوبی رتبه اول
عکاسی آیناز قنبری رتبه دوم
نقاشی رنگ روغن
سبا شعبان نژاد رتبه دوم 
سارینا سلماسی و رها صادقی فر مشترک رتبه سوم
مداد رنگی
ستایش مردانی جدید رتبه اول
 سبا شعبان نژاد رتبه دوم
 سارینا سلماسی و هستی شجاعی مشترک رتبه سوم
پاستل روغنی
ستایش مردانی جدید ونسیم یکله مشترک رتبه اول
 سبا شعبان نژاد رنبه دوم
 هستی شجاعی وسارینا سلماسی مشترک رتبه سوم
نقاشی اسکراچ برد
ستایش مردانی جدید رتبه اول
 سبا شعبان نژاد رتبه دوم
 سارینا سلماسی وهستی شجاعی مشترک رتبه سوم
نقاشی آبرنگ  
سبا شعبان نژاد رتبه اول
هستی شجاعی رتبه دوم
میکس مدیا
نسیم یکله رتبه اول
سارینا سلماسی رتبه اول 
سبا شعبان نژاد رتبه دوم
هستی شجاعی و ستایش مردانی جدید مشترک رتبه سوم
گرافیک کلاژ
هدی سادات خاکی کاشانی رتبه اول
تصویرسازی
نسیم یکله رتبه دوم
سبا شعبان نژاد رتبه اول
ستایش مردانی جدید رتبه دوم
سارینا سلماسی رتبه سوم
نقاشی اکولین 
سارینا سلماسی رتبه اول
سبا شعبان نژاد رتبه دوم
ستایش مردانی جدید رتبه سوم
طراحی زغال
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی مداد
سبا شعبان نژاد رتبه اول
ستایش محبعلی پور رتبه دوم
طراحی خودکار
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی راپید
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی آب مرکب
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی سیاه قلم
رها صادقی فر رتبه اول
طراحی قلم فلزی
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی کنته
سبا شعبان نژاد رتبه اول
طراحی پاستل گچی
رها صادقی فر رتبه اول 
گرافیک ماندالا 
سبا شعبان نژاد رتبه اول
 
برترین های مسابقات قرآن و معارف اسلامی۹۹-۹۸ 
رشته قرائت  پایه نهم زینب خندان رتبه اول
رشته ترتیل پایه هشتم زهرا خالقکیا رتبه دوم
رشته مفاهیم پایه هشتم هانیه پادامی رتبه سوم
 صحیفه سجادیه پایه هفتم مهدیه محمدیان رتبه سوم 
صحیفه سجادیه پایه هشتم ستاره خلیلی رتبه دوم
احکام پایه نهم پریناز دوخایی رتبه سوم
 
 
 
 
 
  سایتهای مفید  
 
  اخبار/مقالات  
 
  اخبار/مقالات  
 
  تصویر گردان مانور زلزله -تقدیر و اهدای جوایز به برترین های دبیرستان فروغ دین.نوبت اول امتحانات ۹۹-۹۸   
 
  مسابقات قرآن و معارف     
 
  گزارش تصویری -فعالیت های هنری دانش آموزان در مراسم مختلف سال ۹ ۹۹-۹۸  
 
  آزمون آنلاین/مسابقه  

برگزاری آزمون جامع کلیه پایه ها

با سلام 
آزمون جامع کلیه پایه ها در تاریخ 15 بهمن 98 برگزار گردید . در تاریخ 16/ بهمن 98 پاسخنامه ها داده شد . و در تاریخ 27 بهمن 98 کارنامه دانش آموزان ارائه گردید.
 

برای مشاهده نتایج آزمون آنلاین اینجا را کلیک کنید.
 
  برگزاری سفره سلامت درمهرماه  
 
  برگزاری بازارچه کار وفناوری  بهمن 98   
 
  جشن عاطفه ها و همدلی   
 
  درج مطلب  
ستاره های پایه ی هفتم 
حائز رتبه ممتاز
درسا طهرانی بقاء
ستاره روغنچی
ستاره قلی تبار
 
 
رتبه های  اول پایه هفتم
 
سبا صدقی
ترانه توائی
رومینا میرطاهری
در داور
رومینا مهدوی
محدثه رأفتی
ارنیکا خطیری نژاد
مریم قهرمانی
ثنا رنجبر
شکیبا زارعی
یگانه مهرابی نیا
نگارقادرپور
تینا کجوری
فاطمه سادات قاسمی
آوینا بقائی
زهرا استادی
تیام کرمی
 
  نقشه  
 
  سال تحصیلی ۹۹ -۹۸   
سال تحصیلی  ۹۹-۹۸  
 
 
 
  اوقات شرعی  


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
 
  ستاره های دبیرستان فروغ دین  
                  

    ستاره های پایه ی نهم     

       رتبه های   ممتاز 

آناهیتا انتظار

فاطمه زهرا قنبری

روژان البرزی

شهرزاد امینی

شمین کاکاوند

نگار جعفری

آریسا یوسفی

عسل فاضلی

لیلیا کمیل بیرجندی

ملیکا صفائی

ستایش فریدنیا

           

 
  درج مطلب  

رتبه های اول

پری ناز دوخایی

سارینا امیراحمدی

پارمیس صمدی

ترانه متولیان

هستی گورانی

یگانه نخستین ماهر

ریحانه زنگنه فرد

غزل پنجه باشی

بنفشه هرندی

نیکتا شیخمیری

پرناز قاسمی

النا بیاتی

ملیسا توکلی

پرنیان تاجیک

غزال رستمی

الناز اسدالهی

پرنیان دهاقین

محدثه همایونی

وانیا جعفری

آیدا معصومی

محبوبه مشعلی عرب

سپیده سادات میرشفیعی

شقایق بقائی

رومینا احمدی

تارا قشونی

سوگند باقری نژاد 

دینا خسروی 

سوین خدمتگزار

ارغوان مهدیانی

بهار شجاع خلیفه لو

مائده یزدانی

نگین سادات مهربان

تانیا امیراحمدی

منیژه توکلیان

زهرا زنگنه

نگین پرنژاد

نغمه مزدآباد

کیانا طراح

 

 

 

 

 
 
  تقدیر و گرامیداشت مدافعین سلامت  
 
   اسامی نفرات برتر در مسابقات   
برترین های مسابقات قرآن و معارف اسلامی۹۹-۹۸ 
رشته قرائت  پایه نهم زینب خندان رتبه اول
رشته ترتیل پایه هشتم زهرا خالقکیا رتبه دوم
رشته مفاهیم پایه هشتم هانیه پادامی رتبه سوم
 صحیفه سجادیه پایه هفتم مهدیه محمدیان رتبه سوم 
صحیفه سجادیه پایه هشتم ستاره خلیلی رتبه دوم
احکام پایه نهم پریناز دوخایی رتبه سوم
--------------------------------------------------
دانش آموزان گرامی 
سبا شعبان نژاد و صبا صدر
به این وسیله کسب مقام منطقه ای نهمین جشنواره نوجوان سالم را به شما و حانواده محترم 
تبریک عرض نموده واز تلاش بی شائبه وزحمات ارزشمندشما تقدیر و تشکر به عمل می آوریم.
امیداست با تلاش جوانان بانشاطوآگاه وهوشیاری چون شما وبا توکل برخداوند یکتا شاهد جامعه ای
سالم وعاری از آسیبهای اجتماعی باشیم.
 
مدیریت و کارکنان دبیرستان فروغ دین
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
اسامی دانش آموزان  راه  یافته به مرحله منطقه درسهایی از قرآن 
هدی سادات خاکی
زهرا خالقی کیا
سبا شعبان نژاد
یگانه یوسفی